Načítavam, prosím čakajte…
hľadať

O nás

Vítame Vás na stránke, nielen cyklistického klubu, pod názvom BIKE CLUB NEŠTICH.

Nakoľko sa zatiaľ zameriavame hlavne na bikovanie a s tým spojené fotenie a zúčastnili sme sa už aj nejakých tých amatérskych pretekov, z ktorých sa nám kopí veľké množstvo záberov, radi by sme ich aj touto formou prezentovali. Sami dobre vieme, že pekný záber zo zaujímavých pretekov vie potešiť, preto dúfame, že aj Vám sa podarí nejaký takýto nájsť a inšpirovať Vás do ďalších pretekov, úspechov.

V tejto oblasti sme, dá sa povedať, začiatočníci, preto radi prijmeme všetky Vaše návrhy, podnety na rôzne akcie, kde by sa nám podarilo prísť nielen k peknému zážitku z bikovania, ale zároveň  k zaujímavým foto momentom z takýchto podujatí. Všetky Vaše návrhy a podnety nám môžete zasielať na info@bikeclubnestich.sk, nájsť nás môžete aj na facebooku či instagrame. Budeme radi, ak nás akýmkoľvek spôsobom kontaktujete. Už vopred ďakujeme.

Takisto by sme radi tento priestor využili na to, aby sme sa poďakovali aj našim sponzorom za podporu. Vďaka Vám to ide o niečo ľahšie. V prípade, ak by ste mali záujem o sponzorstvo nášho klubu (veď dobrých ľudí sa všade veľa zmestí 🙂 ), budeme radi , ak nás budete kontaktovať na už vyššie spomínaných kontaktoch. Ďakujeme.

Dúfame, že Vás táto stránka poteší, inšpiruje, že si každý z Vás niečo nájde, čo ho zaujme a že sa sem budete radi vracať.

 

 

Príjemné chvíle strávené na stránke Vám praje BIKE CLUB NEŠTICH.  🙂

Zobraziť lištu s článkom

Share it on your social network:

Or you can just copy and share this url